30 %
Заштеда 40 ден

Метла со Лопатка

135 ден 95 ден

Ултра практична метла со лопатка за собирање на сметот.

Опис

Исклучително практичен и компактен сет кој се состои од метличка и лопатка идеално за вашиот автомобил или дом.

Ова е задолжителен производ за секој автомобил. Сите знаеме колку е непријатно чувстовото кога автомобилот е полн со смет… А лопатката е идеална и за чистење на мразот и сланата од стаклата.

Со овој прекрасен сет за момент ќе го соберете сметот без мака.

Изработено од квалитетна ПП пластика со прекрасен дизајн во форма на балерина, компактна и практична за чување, може секогаш да ви биде при рака. Едноставно кажано производ кој ќе го користите повторно и повторно.

 

 

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×