40

Телескопски Прашко

555 ден

Иновативен супер прашко со долга приспособлива телескопска рачка 78-280см.

На залиха

Опис

Иновативен високо квалитетен прашко со телескопска рачка за чистење нормални и тешко достапни високи површини.

Практичен и ефикасен, изработен од метал, пластика и фибер влакна кои усешно ја собираат прашината и од најтешко пристапните места.

Врвот од четката е флексибилен и може да се витка што е од голема предност кога саката да дофатите на места каде што аголот е тешко дофатлив.

Со најголема должина на пазарот од 280 см оваа четка дефинитивно ќе ви заврши многу работа.

А благодарение на телескопската рачка со која должината може да ја подесите од 78 до 280 см, прашкото може да се користи и за чистење на ниски и многу високи површини.

Производот всушност доаѓа како сет со прашко и телескопска рачка кои може да ги користите заедно и одделно, во зависност од вашите потреби.

Исклучително лесен за користење и ултра ефикасен, без проблем ќе ги собере сите нечистоти со само едно поминување. Главата со густи фибер влакна не се кубе, а може и да се мие во вода.

Понекогаш се појавува производ кој едноставно мора да го имате, ова е еден од тие, се сложувате нели.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This