Навлака за Облека

80 ден170 ден

Ултра практична заштитна навлака (футрола) за вашата облека достапна во повеќе големини.

Исчисти

Опис

Исклучително практична проѕирна навлака за заштита на облека со патент и отвор за закачалка.

Кога ја чуваме облеката таа треба да биде заштитена од прашина, гужвање, влага и инсекти.

Замислете само колку време, нерви и здравје ќе заштедите само со тоа што облеката ќе ви биде заштитена и спремна за носење во било кое време.

Со навлакта покрај што вашата облека ќе биде заштитена истата ќе ви биде и одлично организирана. А благодарение на проѕирниот материјал секогаш ќе знаете кое парче облека ви е поставено во навлаката.

Облекта заедно со закачака со леснотија ќе ја поставите во навлакате, се што треба да направите е да ја поставите, закопчете патентот и закачете.

Изработени од лесна и проѕирна ткаенина кое тешко се валка и лесно се чисти.

Навлаката е достапна во 4 модели со различна големина:

Димензии и Цени:
Модел A
(43x68cm)   = 80 ден
Модел B
(57x87cm)   = 110 ден
Модел C
(57x99cm)   =130 ден
Модел D
(57x126cm) =170 ден

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Големина

Модел A (43x68cm), Модел B (57x87cm), Модел C (57x99cm), Модел D (57x126cm)

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This