50

Алатка за Гравирање

Original price was: 700 ден.Current price is: 350 ден.

Иновативна алатка за гравури во форма на пенкало.

На залиха

Опис

Иновативна мултифинкционална алатка за правење гравури по желба во форма на пенкало.

Идеално за трајно да ги обележете вашите реквизити и предмети, на пример: куферите, клучевите, накитот, гаџетите, апаратите, кантата за отпацоди, или едноставно кажано се што сакате да изгравирате.

Алатката може да гравира на различни површини: стакло, метал, дрво, пластика, итн…

Исклучително лесно за маневрирање бидејќи е во форма на пенкало.

 

Алатката доаѓа и со додатно-резервно шило, а работи на 2 обични АА батерии (кои не се вклучени во сетот).

Должина на алатката: 17.5 см
Димензии на пакувањето: 27 x 13 см

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This