30 %
Заштеда 125 ден

Организатор за Чорапи

415 ден 290 ден

Ултра практичен организатор за чорапи со кој може дури и да ги перете во машина.

Опис

Конечно ќе ставите крај на мистериозното исчезнување на чорапите.

Со овој високо квалитетен комбиниран производ чорапите ќе ви бидат организирани, секогаш на дофат и нема да ве се губат.

Организаторот може да го користите и како закачалка за организација на чорапите, може и да ги перете со него во машина и сушите во сушара.

Поставете ги извалканите чорапи во организаторот, исперете во машината, исушете во сушарата и закачете ги чистите чорапи во плакарот.

А со помош на организаторот може да ги учите и децата да створат навика за педантност, поставувајќи ги чорапите според боја или вид.

Ова е еден од оние производи, што штом еднаш го пробате ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Спецификации и Димензии:
Должина (без закачалката) 80 см
10 штипки за фиксирање на чорапите
Должина на закачалката 15 см

 

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста) во спротивно ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This