20 %
Заштеда 200 ден

Сет за Исправање Каросерија

990 ден 790 ден

Иновативен сет за поправка на сите вдлабнатини од удар на каросеријата на вашиот автомобил.

На залиха

Опис

Возејќи во рикверц случајно ја удрувте колата или некој ви ја удрил додека била паркирана, се нервирате бидејќи поправката ќе ве чини време, нервози и пари.

Не повеќе.

Ви го претставуваме овој иновативен се за поправка и исправување на каросерија.

Сетот се состои од главна единица со вакум фиксатори, стапчиња со специјално лепило, пиштол за лепилото, и специјални додатоци на кои се става лепило со кои потоа ја повлекувате длабнатината.

Исклучително лесно за оперирање и употреба целата процедура ќе ја завршите за 10-20 минути.

УПАТСТВО ЗА УПОТРЕБА
1 Загрејте го лепилото со пиштолот 5 минути.
2. Ставете лепило на додатоците и постевете ги врз длабнатината убаво фиксирајте  и оставете 8 минути.
3. Поставете го држачот врз додатокот, и ставете ја завртката над додадотокот и вретете додека не пукне.

Замислете само колку пари ќе заштедите доколку избегнете посета на авто лимар.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок или чување на сетот.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This