30
30
30

Организер со Закачалки

385 ден

Високо квалитетна самолеплива сталажа – организер за поставување на ѕид со комори и закачалки за аксесоари. Достапно во 2 бои.

Опис

Организерот – сталажата со закачалки е практичен и функционален производ кој ќе ви помогне да го организирате и зачувате своите предмети на подреден начин. Оваа висечка полица е идеална за користење во различни простории во вашиот дом, како во купатилото, кујната или било кој друг дел каде што имате потреба од додатно просторно решение.

Организерот е изработен од висококвалитетни материјали за долготрајна и стабилна употреба. Комбинацијата на HIPS и PP го прави издржлив и отпорен на влага и оштетувања, што значи дека можете да го користите и во влажни и во суви услови. Организерот е компактен и просторно ефикасен, што го прави идеален за мали простории каде што треба да искористите секој дел од површината.

Организерот со закачалки има три дела за складирање на различни предмети, како што се козметика, кујнски прибор, четки,  и уште многу други предмети. Дополнително, организерот има и четири закачалки, што ви овозможува да ги закачите додатните предмети како крпи, четки и други реквизити и аксесоари. Стварите секогаш ќе ви бидат организирани и на дофат на рака.

Инсталацијата на организерот е многу едноставна и не бара дополнителни напори. Организерот доаѓа со јака лепенка за закачување на зидот или врата без потреба од пробивање на дупки. Ова значи дека можете да го ставите и отстраните организерот според вашите потреби без да го оштетите вашиот дом.

Компактниот дизајн и функционалноста на организерот со закачалки го прават идеален избор за подредување на вашите предмети и за заштита на просторот. Порачајте го вашиот организер со закачалки денес и создадете подреден и функционален домски простор.

Сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолеплив панел, кој само го залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

 

ДИМЕНЗИИ:

Производот е достапен во 2 бои (бела и розева), погоре кај кошничката може да си изберете каква сакате да ви пратиме.

Производот доаѓа во прикладно картонско пакување

Цената е за 1 сталажа.

Додатни информации

Боја

Бела, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This