30

Папка за Документи и Аксесоари

35 ден

Ултра практична проѕирна папка за документи или аксесоари.

На залиха

Опис

Ултра практична проѕирна пластична папка за чување, организација и носење на вашите документи и аксесоари.

Прекрасен елегантен дизајн, ќе бидете пријатно изненадени колку ствари може да соберете во папката.

Проѕирна е и во секој момент имате увид што има внатре, а со копчето за закопчување документите ќе ви бидат заштитени.

Папката има и мал џеб, идеален за етикетирање, или визит карти.

Димензии:

Цената е за една папка.

 

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This