50

Патосник

195 ден

Ултра практичен патосник кој може да се користи и дома и надвор. Достапен во 4 прекрасни бои.

На залиха

Шифра: CO-108 Категории: , , , Ознаки: ,

Опис

Овој прекрасен патосник може да го користите и дома и надвор и одлично ја апсробира нечистотијата и влагата.

Долниот дел на патосникот е обложен со природен латекс кој спечува лизгање и одговара на сите видови подови, така што и подот ќе ви остане чист и сув.

Воедно има одлични термоизолациони својства.

Поставете 1 пред влезната врата, еден во купатилото, еден во кујната, верувајте може да го поставите буквално каде и ќе ви текне и што е најважно секако ќе го користите.

Одличен е и за домови со домашни миленичиња и деца.

Димензии:

Патосникот е достапен во 4 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 патосник.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This