Рачен Масажер (Подарок)

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: CO-122-П Категорија:

Опис

Можеби ви изгледа чудно или смешно, но секој што го пробал овој традиционален ориентален рачен масажер за глава и цело тело ќе ви каже дека навистина делува.

Може да го користите сами, а може се користи и како помагало при масажа. Благодарение на ергономскиот дизајн со 5 гранки со метални топчиња. Со масажерот може да се прави вистинска акупресура на сите болни точки во телото.

Добрите работи не мора секогаш да бидат и скапи, нарачајте го овој масажер, и ви гарантираме ненадминливо задоволство.

Карактеристики и погодности:

  • Го подобрува крвотокот и циркулацијата
  • Ги релаксира напнатите мускули
  • Ја намалува главоболката
  • Нежно стимулира милиони нервни завршетоци во главата
  • Овозможува длабока релаксација и го намалува стресот
  • Делува на сите акупресурни точки на телото
  • Може да го користите на главата, вратот, грбот, колената, рамењата, зглобовите…
  • Флексибилните прсти се изработени од квалитетна пластикак кои завршуваат со метални топчиња на краевите
  • Мал е и преносен може да го носите насекаде

 

Димензии:

Масажерот е достапен во 2 бои, ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 масажер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This