30 %
Заштеда 1140 ден

Релаксатор – iBaby Comfort Forest

3800 ден 2660 ден

Квалитетен релаксатор со нов револуционерен дизајн стилизиран со прекрасен дезен на шума со животни.

Уште само 6 на залиха

Опис

Високо квалитетен релаксатор со нов револуционерен дизајн и со прекрасен дезен на живописна шума со животни. Релаксаторот исклучително лесно се склопува и расклопува и доаѓа во луксузно пакување (идеално за подарок), има модус да вибрира со што се смирува детето. Може и да лула и да биде статичен, одлично за хранење на детето.

Додатокот со висечки играчки е одличен за занимавање на детето и развој на моториката како и координацијата на рацете со очите. Навлаката е од специјален хипоалергенски материјал, лесно се вади и може да се пере во машина.

Карактеристики и Погодности:

  • Безбедно и комфорно
  • Смирувачки нежни вибрации
  • Ергономско седиште/легло
  • Висечки играчки со ѕвечки
  • Овозможува развој на моториката и координацијата на рацете со очите
  • Живописни дезени со светли бои, одлично за визуелниот развој
  • Носивост 11.3 Кг
  • Навлака која може се пере во машина.
  • Сертифицирано со EN71 ASTM 6P HR4040

 

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување што го прави идеално и за подарок.

 

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This