15

Додаток за Ремен

255 ден

Ултра практичен додаток за автомобилски ремен, за совршена потпора на вашето дете.

На залиха

Опис

Доколку се нервирате бидејќи кога вашето дете става ремен и му оди дирекно на вратот.

Еве го вистинското решение, со овој додаток ќе му овозможувате да се вози безбедно со ремен додека се вози во авотмобилот.

Со леснотија може да се прикачи на ременот во автомобилот и во исто време детето ќе ви биде ем сигурно ем удобно сместено додека патува.

Откога ќе го поставите еднаш, може и цело време да стои на ременот.


Изработено од прекрасна хипоалергенска ткаенинина, пријатен е на допир, не иритира, дише и не поти.

Со додатокот за ремен му овозможувате на вашето дете да има поудобно и позабавно патување. Одлично е и за долги и кратки патувања.

Додатокот е достапен во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This