40 %
Заштеда 100 ден

Капа за Бањање

250 ден 150 ден

Ултра практична заштитна капа за бањање-шишање-сонце за бебе и деца

Нема на залиха

Опис

 

Сите знаеме колку е битно бањањето на вашето мало, искуството е императивно, а со оваа практична подеслива капа за бањање на бебе работата значително ќе ви се олесни.

Ирзработена од квалитетен мек водоотпорен материја со приспособлив дизајн.

Покрај за бањање капата може да ја користите и при шишање или како заштита од сонцето.

Благодарение на копчињата и приспособливиот дизајнапата со леснотија ќе ја наместите на главата на секое бебе и дете без разлика на големината.

Производот може да се преклопи и да не завзема многу простор кога ќе го складирате.

Карактеристики и Погодности:

  • Значително го олеснува бањањето
  • Водоотпорен квалитетен материјал
  • Ергономски дизајн
  • Стабилна – прилагодлива
  • Се преклопува за лесно складирање

Нека бањата биде уживање и за бебето и за вас.

 

Капата  е во достапна неколку различни бои.

Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка или при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за една капа.

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This