40

Саксија

180 ден

Високо квалитетна голема саксија стилизирана со флорален рељеф.

На залиха

Опис

Високо квалитетна голема саксија стилизирана со флорален рељеф.

Со прекрасната суптилна крем боја стилизирани со флорален рељеф, саксијата ќе се вклопи во било кој ентериер или локација. Може да се користи и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација.

 

Изработени од високо квалитетна дебела пластика саксиите ќе ги користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

 

Цената е за 1 саксија.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This