50

Постер за Растење

150 ден

Прекрасен живописен самолеплив постер за следење на  растот и висината на децата.

На залиха

Опис

Скоро сите ги мериме децата секоја година и ги бележиме на вратата.

Ова е одлично искуство и за децата и за возрасните, а посебно е корисно за зголемување на апетитот кај децата бидејќи ќе пораснат само ако јадат.

Еве прекрасен производ со кој ќе го подигнете оваа искуство на едно повисоко ниво.

Самолеплив постер со детски дезен и изработен високо квалитетна самолеплива фолија, за мерење и следење на раст и развој на вашето дете.

Прекрасни дезени кои ќе ја украсат детската соба и децата ќе го обожуваат.

Може да го залепите на ѕидот или на вратата или на плакарот, ќе стои залепен со години, богат со прекрасни спомени. Се што треба е претходно да го избришете убаво местото со сува крпа пред да го залепите.

Пратете го секој момент од развојот на вашето дете со овој прекрасен постер. И стимулирајте го да јаде повеќе за да порасне.

 

Производот е достапен во 4 прекрасни дезени, доколку имате преференца за дезен, пишете во забелешка каков да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде пратен дезен по случаен избор.

Цената е за 1 постер

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This