Самолеплива Фолија – Silver ZZ

160 ден

Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасен цик цак сребрен дезен.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашата покуќнина, ѕидови и работни површини.

Самолепливата фолија е практичен и елегантен додаток за вашиот дом, кој го обезбедува не само функционалниот аспект, туку и естетската вредност на вашиот кујнски простор. Со голема практичност и лесност во инсталацијата, оваа фолија е вистинско решение за обновување и убавина во вашиот дом.

Практична и универзална употреба: Самолепливата фолија за кујна е идеална за користење на различни површини во кујната, вклучувајќи ги плочките на позадината, фиоките, плотовите, полиците, ѕидовите, шпоретите, фрижидерите, микробрановите, и уште многу други рамни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите, разубавите и подновите сите површини во вашиот дом, од работните површини, до мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Издржлива и привлечна: Фолијата е изработена од висококвалитетни материјали кои се отпорни на олеснување, корозија и влага. Ова значи дека вашиот мебел и површини се заштитени, а вашиот дом изгледа елегантно и современо. Покријте ги лочките и петките, обновете го изгледот на стариот мебел и направете го вашиот простор посвеж и подобар.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и е отпорна на високи температури.

Отпорна на високи температури, прашина и вода: Оваа фолија за кујна е специјално дизајнирана да биде отпорна на маснотии, прашина и вода, што значи дека ќе ви пружи долготрајност и безбедност. Лесно се чисти и одржува, што ви овозможува лесна грижа за вашиот кујнски простор.

Употребливост: Оваа фолија е погодна за широк спектар на кујнски површини, што значи дека можете да ја користите каде и да ви треба – од фрижидерите и микробрановите, до вратите и шпоретите.

Со леснотија ќе ги заштите и подновите покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Со прекрасен дезен, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Лесна инсталација и отстранување: Со самолепливата технологија, инсталацијата е брза и едноставна – само треба да ја исечете на потребната големина и да ја залепите на површината. Исто така, кога веќе не ви треба, не остава леплива остаточна.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Димензии:
Ширина 60 см
Должина по желба.
Цената е за 1 метар должина со 60 см ширина.

Производот ќе го добиете во форма ролна со 60см ширина и должина според вашите спецификации.

Погоре во количина изберете колку метри сакате да нарачате.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This