Самолеплива Фолија – Gold 3D

180 ден

Декоративна, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија за заштита и декорирање на сите површини во вашиот дом. Со прекрасен 3Д златен дезен.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашата покуќнина, ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите, разубавите и подновите сите површини во вашиот дом, од работните површини, до мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и е отпорна на високи температури.

Со леснотија ќе ги заштите и подновите покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Со прекрасен дезен, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Димензии:
Ширина 60 см
Должина по желба.
Цената е за 1 метар должина со 60 см ширина.

Погоре во количина изберете колку метри сакате да нарачате.
Производот ќе го добиете во форма ролна со 60см ширина и должина според вашите спецификации.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This