20 %
Заштеда 70 ден

Самолепливо Огледало

280 ден

Сет од 9 самолепливи огледалца со димензии 15×15см

На залиха

Опис

Практично самолепливо огледало, кое може да го залепите буквално на било која рамна површина.

Може да го користите како функционално огледало, а може да го користите и за декорирање.

Сетот се состои од 9 самолепливи фолии со димензии 15 x 15 см

Се препорачува пред да го залепите на мазна и рамна површина, убаво да ја избришете површината и да биде сува. А откога го залепите на крајот да ги отстраните плавите заштитни фолии.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This