50

Закачалка

Original price was: 60 ден.Current price is: 30 ден.

Ултра практична самолеплива закачалка достапна во повеќе прекрасни дезени.

На залиха

Опис

Високо квалитетна самолеплива закачалка достапна во повеќе прекрасни живописни дезени.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

Може да ги користите во кујната, купатилото, детската, спалната, или едноставно кажано било каде во домот.

Со леснотија ќе ги залепите скоро на сите површини.

Исклучително лесни за монтажа,

само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

Закачалката е достапна во десетина различни живописни дезени, ќе ви биде пратен дезен по случаен избор.

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This