30

Сталажа – Масичка за ЛапТоп

Original price was: 2850 ден.Current price is: 1995 ден.

Ултра практична сталажа – масичка за лаптоп компјутер.

На залиха

Опис

Иновативна и исклучително практична сталажа – масичка за лаптоп, со која ќе си ги завршите сите работи на компјутерот во омилената позиција.

Благодарение на револуционерниот дизајн со вртливи фиксирачки зглобови, масичката буквално може да ја намесите во секоја можна позиција во зависност од потребата.

Се што треба е да притиснете на коплето и да го наместите аголот што ви е потребен.

 

Масичката може да ја користите додека седите, додека лежите, додека работие, на под, на кревет, на биро, едноставно кажано насекаде и во секое време.

Како додатна бенефиција, масичката има вградено и два можни вентилатори, кои се напојуваат со УСБ приклучок, идеално за продолжување на векот на вашиот лаптоп при долго користење, а посебно во жешки летни вечери.

А масичката може да ја користите и за други активности, како полица, како масичка за грицки додека лежите, или на пример доколку сакате да го изненадите партнерот со доручек во кревет.

Се на се ова е прекрасен производ, кој ќе ви го олесни секојдневието и ќе го користите со задоволство.

Димензии:

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This