Држач за Мобилен и Таблет (Подарок)

ден

Овој производ е може да го добиете бесплатно со секоја нарачка чиј вкупен износ е над 1200 ден.

Подароците не подлежат под гаранција ниту пак може да се заменат со друг производ.

Шифра: C084-П Категорија:

Опис

Едноставен но исклучително практичен држач за мобилен или помал таблет.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој едноставен, но револуционарен држач ќе го користите повторно и повторно…

Благодарение на приспособливиот дизајн држачот може да го наместите во 2 позиции во зависност од вашето видно поле.

Производот е достапен во повеќе бои, ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This