30
30
30
30

Сталажа за Ѕид

235 ден

Ултра практична самолеплива сталажа за поставување на ѕид достапна во Бела, Сива и Кафеава боја.

Опис

Исклучително практична сталажа која може да ја поставите на ѕидот во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, на прозорците…

Вашите предмети и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи купатилото.

А посебно е погодна за туш кабини, каде ќе може да си ги поставите шампоните бричот и геловите.

Сталажата може да ја користите и во кујната за да ги организирате зачините и кујнските алатки.

Покрај во купатилото и кујната сталажата може да ја прикачите буквално во било која просторија во зависност од вашите потреби.

И најважната работа сталажата исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолепливи држачи, кои само ги залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

Сталажата е достапна во 3 бои. Погоре може да изберете боја (во зависност од достапноста).

Цената е за еден примерок.

 

 

ДИМЕНЗИИ:

 

Додатни информации

Боја

Бела, Сива, Кафеава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This