35 %
Заштеда 345 ден

Четка со Телескопска Рачка – Milk Silk

995 ден 650 ден

Високо квалитетна четка со влакна од млечна свила и прилагодлива рачка.

Опис

Исклучително практична високо квалитетна четка со прилагодлива рачка со влакна од тн млечна свила.

Доколку сакате автомобилот да ви сјае исто како денот кога сте го купиле, ова е вистинската четка за перење на вашиот автомобил.

Рачката е со прилагодлива големина која може да ја наместите по желба, а четката е изработена од специјално нано влакно збогатено со протеин од кравјо млеко или популарно наречено Млечна Свила.

Ова и дава посебни својства на четката.

Исклучително е мека, нема да ја гребе и остава траги на каросеријата на вашиот автомобил.

Супер апсоциона е, и со леснотија ќе ги исчистите и најтврдокорните нечистотии.

Благодарение на телескопската рачка, четката е одлична и за чистење камиони и комбиња.

Може да ја користите како за влажно така и за суво чистење.

Покрај во автомобилот може да го користете и вашиот дом за беспрекорни резултати.

Четката е идеална за темелно чистење на големи и тешко пристапни површини.

 

Димензии на Телескопската Рачка:

Димензии на Четката:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This