40

Тепалка за Инсекти

Original price was: 50 ден.Current price is: 30 ден.

Практична пластична тепалка за муви, комарци, пеперутки, и други инсекти.

На залиха

Опис

Исклучително практична тепалка за муви, комарци, пеперутки, и други инсекти.

Есенцијален реквизит со кој ќе се справите со досадните натрапници, а истовремено ќе го вежбате вашиот бекхенд и форхенд.

Од сите рачни тепалки ова е најефективна благодарение на проверениот дизајн.

Со овој практичен рекет ќе може да ги ловите и терминирате комарците, мувите, пеперутките, молците, и сите други инсекти, инстантно и на лице место ќе се справите со инсектите.

Димензии:

Тепалката е достапна во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за 1 тепалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This