45 %
Заштеда 720 ден

Магичен Бастун

1600 ден 880 ден

Иновативен високо квалитетен бастун со вградена лед светилка.

Опис

Чувствувајте се стабилно со помош на Магичниот бастун.

Изработен со вртлива рачка и екстра широка основа така што можете да бидете стабилни дури и на нерамни површини и да стоите сами. Тоа исто така значи дека ќе стои таму каде што сте го оставиле, нема да биде на подот.

Бастумот лесно се расклопува и кога не го користите не зазема многу простор, а може да го ставите и во вашиот багаж при долги патувања.

Погоден е и за користење ноќе благодарение на вградената светилка.

Има вградена ЛЕД светилка на ергономската рачка која ви го осветлува патот и напред и надоле. Може да го спакувате додека патувате и повторно да го отворете за да го користете.

Бастунот има опција и за подесување на должината во зависност од лицето и потребите.

Идеален подарок за сениорите.

Карактеристики:
–          Бастун кој може да се спакува со ЛЕД светилка
–          Бастун со прилагодлива височина
–          Вградена ЛЕД светилка
–          Дизајниран за секакви патеки
–          Екстра широка вртлива основа
–          Одговара за височина од 160 см па нагоре
–          Прилагодлив до 5 височини
–          Лесен за патување
–          Максимална тежина 115 кг
–          4 LR 44 Batteries
–          Не се препорачува да се користи на лед и лизгави површини

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×