25

Висечка Лежалка (200×150см)

Original price was: 1320 ден.Current price is: 990 ден.

Високо квалитетна широка висечка лежалка – Хамок, дизајнирана за релаксација и уживање.

На залиха

Опис

Високо квалитетна висечка лежалка (Хамок) со џамбо големина, створена за уживање и релаксација.

Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

 

Може да ја употребувате буквално каде ќе посакате, на плажа, базен, двор, градина, излет, кампинг, планинарење, во шатор, концерт, дома, пикник, парк… Се што ви треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачите. А може да ја користите како подлога за пикник, итн…

Исклучително лесно се поставува и собира, а доаѓа со прикланда чанта за носење и складирање, изработена од истата ткаенина.

Висечката лежалка е достапна во повеќе прекрасни живописни дезени, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Димензии:
Должина на лежалката: 200см (кога е во функција со оптегнато платно)
Должина кога е вон функција 180см
Ширина 150 см
Должина со јажиња: 280см

 

Покрај со оваа лежалката е достапна и со нормална широчина од 200 x 80 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This