30

Комбинирана Лопатка

Original price was: 650 ден.Current price is: 455 ден.

Мултифункционална комбинирана алатка, лопата, копач..

На залиха

Опис

Ултра практична комбинирана алатка, која може да ја користите и како лопата, и како копач, слична на популарно наречениот Војнички Ашов.

Благодарение на ергономскиот дизајн и рачка во форма на триаголник, со леснотија ќе ги завршите сите дејствија што сакате.

Преносна е кога е склопена завзема мноуг малку простор, а доаѓа и со прикладна чанта за носење. Може да ја закачете и на каишот, или да ја носите во ранецот.

Изработена од карбонизиран челик, што значи дека без проблем ќе ја експлатирате подолг временски период.

За само неколку секунди може да ја направите од лопатка во копач или обратно, ептен лесно се склопува и расклопува.

Потполно мултифункционална и лесна за користење. Идеална се за активности во природа, кампувње, планинарење, пикник, авантура, туризам… Посебно е погодна за домашни активности како обработување на градината и слично.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This