70

Висечка Лежалка (200×80см)

295 ден

Квалитетна висечка лежалка – Хамок, дизајнирана за релаксација и уживање.

На залиха

Опис

Квалитетна висечка лежалка (Хамок) со нормална големина, створена за уживање и релаксација.

Изработена од исклучително цврста и издржлива памучна ткаенина, која овозможува дишење, исклучително удобна и издржлива.

 

Може да ја употребувате буквално каде ќе посакате, на плажа, базен, двор, градина, излет, кампинг, планинарење, во шатор, концерт, дома, пикник, парк… Се што ви треба се две дрвја или две потпорни точки за да ја закачите. А може да ја користите како подлога за пикник, итн…

Исклучително лесно се поставува и собира, а доаѓа со прикланда чанта за носење и складирање, изработена од истата ткаенина.

Висечката лежалка е достапна во повеќе прекрасни живописни дезени, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста).

Димензии:
Должина на лежалката: 200см (кога е во функција со оптегнато платно)
Должина кога е вон функција 180см
Ширина 80 см
Должина со јажиња: 280см

 

 

Покрај со оваа лежалката е достапна и со џамбо широчина од 200 x 150 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This