25

Влошки за Тоалетно Седиште

150 ден

Праткични, меки самолепливи влошки за тоалетно седиште, кои може да се мијат и пак да се залепат. Достапни во повеќе бои.

На залиха

Опис

Практични влошки за тоалетно седиште, со кој вршењето работа ќе ви претставува вистинско задоволство.

Меки се и пријатни за кожата, а воедно имаат и одлично изолационо својство така да никогаш повеќе нема да ви биде ладно кога ќе седнете.

Изработени од специјална ткаенина во комбинација со нано лепенка од долната страна, влошките може да ги користите повторно и повторно.

Доколку ви се извалкаат, може да ги измиете, и повторно да ги залепите откога ќе се исушат.

Исклучително лесни за монтажа.

Прво го пребришувате седиштето, ги лепите влошките, и тоалетот е спремен за акција.

Влошките се универзални и ќе се фатат на скоро сите седишта, но во случај да не можно, вишокот влошка може да го сечете и со ножница и да ги обликувате според вашето седиште.

Димензии:

Карактеристики и Погодности:
Ултра практичен елегантен дизајн
Пријатни за кожата
Топлинска изолација
Може да се мијат и пак да се користат

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случеан избор.

Цената е за 1 сет влошки.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This