45 %
Заштеда 450 ден

Легло за Бебе со Заштитна Мрежа

995 ден 545 ден

Ултра практично бебешко легло со заштитна мрежа од инсекти.

Опис

Непријатните инсекти се вистинска пакост за возрасните а да не зборуваме и за најмалите.

Со оваа ултра практично бебешко легло бебето ќе спие, а истовремено ќе биде заштитено од непријатните комарци и други инсекти.  Идеално е и за патување бидејќи лесно се склопува и расклопува и многу лесно е за одржување

Леглото  доаѓа и со ПВЦ чанта за носење идеална за носење, патување и складирање.

Изработено од квалитетни хипоалергенски материјали, леглото е исклучително меко и удобно, а има и перничка, идеално за вашето бебе. Иновативниот дизајн овозможува многу лесно да го отварате и затварате.

Леглото е достапно во повеќе дезени, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме какво да ви пратиме.

Розево со Бувови Бело со Животни Крем со Животни Плаво со Возила Плаво со Облаци

На залиха имаме останато само Розево со Бувови!

Димензии кога е поставено:
Должина 90 см
Висина 45 см
Ширина 50 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×