10

Бебешки Играчки

225 ден

Сет од 6 играчки за бебе (тропки-ѕвечки).

На залиха

Опис

Сет од 6 прекрасни живописни играчки – тропки за бебе, комбинација на нетоксична еко пластика со гумени делови (кај дел од играчките).

Изработени од нетоксична пластика и гума. Играчките се со прекрасен дизајн, живописни бои и различни интеракции при дејствие.

Димензии:
Ѕвонче: 10 x 7 см
Рака: 9.5 x 9.5 см
Бомбон: 11 x  6.5 см
Ваљак: 13 x 5.5 см
Јаболко: 10 x 9.5 см
Месечина со Топка: 8.5 x 8 см

Играчките доаѓаат во ОПП пакување.

 

Забелешка: Да се користи секогаш во присуство на родител-старател!

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This