30
30
30
30

Закачалка

Original price was: 200 ден.Current price is: 140 ден.

Самолеплива пластична закачалка врати и за сите ѕидни површини. Ултра практична и ултра елегантна, со шест куки.

Опис

Иновативен организатор ѕидна закачалка достапна во 3 бои со која конечно ќе ги подредите вашите реквизити, а воедно секогаш ќе ви се при рака.

Елегантен прекрасен и практичен дизајн, може да ја поставите на вратите, на ѕидот во купатилото или кујната, на мебелот, на прозорците… А благодарение на инвентивното закачување и дизајн, закачалката може да ја поставите дури и на ќоше.

На шесте закачалки може да ги закачите вашите реквизити или кујнски аксесоари во кујната, или реквизити за бањање во бајната.

Со иновативниот елегантен дизајн со шест куки, на закачалката ќе закачите цел асортиман ствари. А бидејќи куките може да се подместуваат, ќе го рационализирате просторот.

Едноставно кажано се ќе ви биде на едно место без да имате неред во вашиот дом.

Закачалката ќе ја користите без проблем во годините што доаѓаат, изработена е од квалитетна проѕирна силиконска пластика, што гарантира трајност и носивост.

Нема потреба за комплицирани монтажи. И најважната работа закачалката исклучително лесно се монтира, доаѓа со самолеплива лепенка и само ја залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Но, се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува. Се што треба да направите е да најдете соодветно место те поставите онаму каде што ви одговара најмногу. А доколку ви е предолга може со ножици да ја пресечете на средината и да добиете две самолепливи закачалки со по 3 куки.

Едноставно кажано понекогаш се појавува производ, кој откога ќе започнете да го користете ќе се прашувате како порано сте можеле без него.

Ова е еден од тие производи, се сложувате нели?

Носивост: 2Кг

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување и е достапен во 3 бои кафеава (khaki), сива и бела.

Цената е за еден примерок.

Додатни информации

Боја

Бела, Сива, Кафеава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This