20

Закачалка

Original price was: 150 ден.Current price is: 120 ден.

Ултра практична вертикална закачалка која може да ја закачите на вратите, вратите на шкафовите, полиците итн… Достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Оваа закачалка е идеален додаток за вашата спална соба, кујна, купатила или било кој друг простор во вашиот дом. Таа е наменета да биде закачена на вратата, задната страна на вратата или позади кабинетите и овозможува ефикасно користење на просторот за закачување на различни предмети.

Вертикалната закачалка со пет куки е практична и функционална. Таа е изработена од висококвалитетен материјал и осигурува долготрајност и издржливост, може да носи товар до 5кг. Инсталацијата на закачалката е едноставна и без потреба од дупчење или лепење на вратата или кабинетите. Само ја закачувате закачалката на врвот на вратата или задната страна на вратата и веднаш ќе имате дополнителен простор за закачување на вашите крпи, бањарки, облека, чанти, ремени и други предмети.

Оваа закачалка е идеална за употреба во различни простории и контексти. Таа е погодна за употреба во вашата спална соба за закачување на облека и аксесоари, во кујната за закачување на крпи и кујнски прибор, во купатилото за закачување на аксесоари за бањање и крпи. Оваа закачалка исто така е соодветна за користење во продавници, супермаркети и други трговски објекти каде што е потребно дополнително место за закачување на производи и реклами.

Нарачајте ја оваа практична и универзална закачалка и креирајте подреден и организиран простор во вашиот дом или работно место. Со неа ќе имате дополнително место за закачување на вашите предмети и ќе ги држите организирани на достапно место секогаш при рака. Нарачајте ја денес и уживајте во удобноста и функционалноста на оваа закачалка!

Димензии:

Закачалката е достапна во различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќеви биде пратена боја по случаен избор.

Производот доаѓа во трговско блистер пакување во боја идеално и за подарок.

Цената е за една закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This