35

Закачалки (сет6)

Original price was: 85 ден.Current price is: 55 ден.

Сет од 6 ултра практични самолепливи закачалки.

На залиха

Опис

Ултра практичен сет од 6 елегантни самолепливи закачалки.

Исклучително лесни за монтажа,

само ги залепувате на местото што сакате и ги користите по потреба.

На закачалките може да закачете буквално се, од облека до различни предмети и аксесоари до клучеви и ножици.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This