25

Држач за Ролни

Original price was: 200 ден.Current price is: 150 ден.

Практичен самолеплив метален држач идеален за ролни и крпи.

На залиха

Опис

Овој метален држач е практичен и функционален додаток за вашата кујна или купатило. Неговиот универзален дизајн го прави идеален за закачување на различни предмети како ролни со хартија, крпи, хартии, пластични фолии и слично. Бидејќи е самолеплив, овој држач е лесен за инсталација и нема потреба од дупчење на ѕидот.

Оваа мулти наменски држач е идеален за купатилото, каде што може да ја закачите вашата мокра крпа за сушење, како и за закачување на хигиенски материјали како тоалетна хартија. Неговата изработка од нерѓосувачки челик гарантира долготрајност и отпорност на влага и корозија.

Во кујната, овој држач може да биде вашиот помошник за закачување на ролна со хартија за бришење, кујнски крпи, ролни со кујнска хартија за печење или пластична или алуминиумска фолија за зачувување на храна. Тој ви овозможува да ги држите овие предмети на достапно место и да создадете подреден и организиран работен простор.

Самолепливата основа на држачот овозможува лесно и безбедно закачување на држачот на било која рамна површина. Бидејќи нема потреба од бушење на ѕидот, овој држач е идеален за закачување на било кое место, согласно вашите потреби и простор.

Со овој метален држач, ќе имате се што ви треба на достапно место во вашиот дом. Неговата квалитетна изработка и функционалност го прават практичен избор за секојдневна употреба. Нарачајте го овој самолеплив метален држач и направете го својот дом подреден и организиран.

 

Карактеристики и Погодности:
Ултра практичен елегантен дизајн
Изработен од нерѓосувачки метал
Лепенка за поставување на ѕид
Ролната секогаш ви е при рака
Става ред во вашето купатило и кујна
Може да се мие со вода
Едноставна монтажа

Димензии:

 

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 држач.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This