40

Држач за Мобилен

(1 оценка од муштерија)

270 ден

Ултра практичен луксузен држач за мобилен за во автомобил со кој вашиот смартфон секогаш ќе ви биде при рака.

На залиха

Опис

Исклучително практичен држач за мобилен телефон кој може да поставите-закачите во вашиот автомобил.

Изработен од пластика во комбинација со високо квалитетна еко кожа со прекрасен луксузен финиш, едноставно плени со својата убавина.

Благодарение на иновативниот дизајн страните на држачот може да ги приспособите согласно големината на вашиот телефон.

А дизајнерите мислеле да остават и место за кабелот за полнење доколку го полните додека возите.

Нема повеќе да го губите телефонот или да губите внимание при возење барајќи го додека возите, сега секогаш ќе ви е при рака и ќе имате увид кој ви ѕвони.

Држачот се поставува на отворите за вентилација во автомобилот и целата монтажа ќе ја направите за неколку секунди. И коматибилен е скоро со сите нови модели на автомобили.

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

 

1 коментар за Држач за Мобилен

  1. Vlatko Slivoski

    Едноставен и практичен

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This