10

Алатка за Дупки и Нитни

Original price was: 550 ден.Current price is: 495 ден.

Мулти функционална алатка (клешта з’мба) за дупчење ремени, фиксирање и местење нитни.

Нема на залиха

Опис

Ова е еден од производите кој ќе ви овозможи да ги приспособите или поправите вашите ремени, облека, обувки или аксесоари и ќе ви заштеди време и пари.

Со оваа мултифункционална алатака – клешта или народно викана З’мба може да правите дупки на вашите ремени, чанти, облека, шапки, завеси итн.. А може и да ги фиксирате копчињата на облеката или да наместите нитни.

Алатката е изработена од високо квалитетен нерѓосувачки челик, со ултра иновативен дизајн со ротирачка глава.

Главата има 6 ротирачки алатки со различен дијаметар (2mm, 2.5mm, 3mm, 3.5mm, 4mm, 4.5mm) и во зависност од вашите потреби може да ја користите соодветната алатка.

А со алатката за фиксирање и нитни без проблем ќе ги поставите на вашата облека или аксесоари, а во сетот се вклучени и 75 нитни.

Должина на алатката: 210мм
Тежина: 265 грама

Доколку ви се потребни додатни нитни, може да ги купите посебно, на следните линкови:
Нитни Метални Копчиња сет 50/200
Нитни Метални Копчиња сет 100/400

Производот доаѓа во блистер трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This