25

Алатка за Мерење

150 ден

Мулти функционална алатка – метро за струк, мерење дијаметар и други безброј намени.

На залиха

Опис

Ова е еден од производите кој ќе ви овозможи исклучително лесно мерење како никогаш досега.

Ви ја претставуваме мулти функционалната алатка – метро за струк, мерење дијаметар и други безброј намени.

Со оваа мултифункционална алатака – со леснотија може да го мерите струкот, благодарение на иновативниот механизам со копче за собирање и заклучување, целата операција ќе ја направите за неколку секунди.

Одлична е и за мерење на дијаметар на било кој цилинтричен предмет, делови од телото итн…

Исклучително лесна за користење, мерите го закочувате метрото, си правите забелешка и автоматски ја собирате со копчето.

Метрото е двојно обележано, со сантиметри од едната и со инчи од другата страна. Алатката е изработена од квалитетна пластика, компактна е и лесна е за одржување, складирање и носење со себе.

 

Димензии:

 

Производот доаѓа целофанско опп пакување со зип.

Цената е за 1 алатка.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This