10

Автомобил – Трансформер со Далечинско

Original price was: 1500 ден.Current price is: 1350 ден.

Автомобил – трансформер на далечинско управување со вградени батерии кои се полнат.

Уште само 3 на залиха

Опис

Играчка автомобил трансформер со далечински управувач.

Играчката со леснотија се трансформира од автомобил во робот трансформер.

Детално дизајниран, ултра функционален со размер 1:18. Автомобилот трансформер едноставно плени со прекрасниот дизајн и вниманието на детали.

Играчката работи на моќен електро мотор од најновата генерација со смарт потрошувачка на енергија и моќност, има вклучено батерии на полнење, и УСБ интерфејс кој може да го приклучите на полначот од мобилниот за да ги наполните батериите.

Децата со леснотија ќе ја возат благодарение на ергономскиот далечински управувач.

Одлична играчка со која гарантираме часови исполнети со забава и задоволство за целото семејство.

Како бонус има вградено и амбиентално светло.

Прозиводот е и ултра јак, дури и ако случајно го нагазнете нема да се деформира.

Димензии:

Производот е достапен во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каков да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Играчката доаѓа во прикладно трговско пакување – идеално за импресивен подарок.

Димензии на пакувањето: 28 x 14 x 12 cm

Забелешка: За деца над 7 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This