15

Автомобил – Формула

165 ден

Автомобил Формула со резервни гуми и вграден механизам за возење со погон на 4 тркала.

На залиха

Опис

Иновативен автомобил – Формула со резервни гуми, предни и задни бампери и вграден механизам за возење.

Автомобилот има вградено моќен иновативен механизам за возење кој работи на батерии со што се овозможува погон на сите 4 тркала, а благодарение на заштитните бампери кога автомобилот ќе дојде до некоја препрека автоматски го менува правецот на возење.

Формула не би била формула доколку не оди во бокс за промена на гумите и поправки на каросеријата, во сетот се вклучени и 4 додатни резервни гуми.

Димензии:

Производот доаѓа во блистер трговско пакување во боја – идеално за подарок.

Димензии на пакувањето: 9.7 x 5.5 x 17 см

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката какво да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор.

Забелешка: За деца над 3 годишна возраст, секогаш под супервизија на родител-старател.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This