30

Декоративни Самолепливи Монисти

70 ден

Прекрасни живописни самолепливи украсни камења во различни форми и бои.

На залиха

Опис

Прекрасни живописни самолепливи украсни камења во различни форми и бои.

Постојат безброј намени, може да ги користите за декорација и разубавување на вашиот мобилен, лаптоп, предмети аксеосоари,  или едноставно кажано само вашата имагинација е граница за користење на овие прекрасни самолепливи украсни камења.

Ова е производ кој плени со својата убавина и функционалност и ќе го користите со големо задоволство, повторно и повторно. Децата ги обожуваат може заедно да декорирате најразлични предмети во вашиот дом.

Монистите се достапни во дваесетина различни бои и форми, ќе ви биде пратено пакување по случаен избор.

Цената е за едно пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This