40

Држач за Крпи

Original price was: 200 ден.Current price is: 120 ден.

Иновативен универзален самолеплив држач за крпи (пешкири) и реквизити, достапен во повеќе бои.

Нема на залиха

Опис

Ви го претставуваме униврзалниот самолеплив држач за крпи (пешкири) и реквизити.

Исклучително практичен држач кој може да го поставите на ѕидот во купатилото или кујната, во туш кабината, на мебелот, на прозорците…

Вашите крпи и аксесоари секогаш ќе ви бидат на дофат, ќе си го организирате просторот и ќе ви заличи купатилото.

А посебно е погодно за туш кабини, каде ќе може да си ги поставите крпите за стругање на грбот. Држачот може да ја користите и во кујната.

Покрај во купатилото и кујната држачот може да го залепите буквално во било која просторија во зависност од вашите потреби.

И најважната работа исклучително лесно се монтира, доаѓа со силиконски самолепливи држачи, кои само ги залепувате на ѕидот и нема потреба од бушење и дупчење.

Лепилото е исклучително силно и ќе држи без проблем товар до 5 кг, а и водоотпорно е. Но се препорачува пред да го залепите убаво да ја избришете површината и да биде сува.

Должина на држачот: 43см

Производот е достапен во три бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за едно парче.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This