Организер за Ќеси

125 ден

Ултра практичен организатор кутија за чување ќеси или аксесоари. Достапно во 3 прекрасни бои.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор со кој конечно ќе ги подредите и чувате ќесите од вашите шопинг сесии… А воедно секогаш ќе ви се при рака. Ќе го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот. А може да ви се најде и во кујната, и во бањата, детската соба, спалната итн..

Организерот за ќеси е нешто што го штити вашиот дом од нередот создаден од непотребни кеси, чувајќи ги сите на едно место, уредно и пристапно. Оваа мултифункционално помагало треба да е есенцијален дел од вашата кујна.

Организатор за кеси за шопинг – Со ваквиот органајзер за ќеси, можете да ги зачувате ќесите на едно место, без да земаат простор и да се замотуваат низ фиоките или омарите. Овозможувајќи ви да ги организирате и прилагодите на просторот, само го закачувате што ефективно користење на просторот.

Диспензер за кујна – Овој диспензер за кујна е идеален за зачувување на ќесите во кујната, додека истовремено го зачувува просторот. Ставете ги ќесите во диспензерот за да бидат на досег, подалеку од непотребната гужва.

Погодно и за аксесоари – Со оваа многуцелна кутија организер, можете да ги складирате различните артикли во кујната, како што се поситни предмети, алатки и аксесоари.. Со компактен дизајн кој ви овозможува да го искористите секој сантиметар во просторот.

Преносен – Органајзерот за ќеси е лесен и пренослив, што го прави идеален за носење. Тоа значи дека можете лесно да го носите во кујната, ама и во возилото кога сте на шопинг.

Држач за кеси за шопинг – Организерот е дизајниран со арка за закачување на врата, ѕид или плакар, што значи дека можете да ги организирате и да ги чувате на пристапен начин.

Едноставна монтажа – Овој органајзер може да биде монтиран на зид, што значи дека можете да го ставите на место каде што ви одговара и да го закачите на закачалка или држач, без да зема многу простор. Ова овозможува максимална употреба на просторот во кујната и другите делови на вашиот дом.

Елегантен и компактен а благодарение на иновативниот дизајн ќе бидете пријатно изненадени колку многу ќеси може да собере..

Димензии:

Организерот е достапен во 3 различни бои/дезени. Доколку имате преференца за конкретна боја, пишете во полето за забелешка на страницата за нарачка-чекирање каде што ги оставате податоците, каква боја да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена варијација по случаен избор.

Производот доаѓа во целофанско ОПП пакување.

Цената е за 1 организер.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This