50

Силиконска Четка за Тоалет

Original price was: 450 ден.Current price is: 225 ден.

Иновативна комбинирана силиконска WC четка со ергономска рачка со постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид. Достапна во три бои.

На залиха

Опис

Високо квалитетна, иновативна комбинирана WC четка со ергономска рачка со постоље за чување кое може да се закачи и на ѕид.

Оваа иновативна четка има силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

Едноставна е за одржување за разлика од традиционалните четки на нејзе не се лепат и задржуваат остатоци со тоа ви гарантира долготрајност.

Четката доаѓа и со прикладно постолје за чување за секогаш да ви биде на дофат. Изработено од високо квалитетна АБС пластика.

Покрај на подот постољето може да го закачите и на ѕидот, благодарение на иновативниот дизајн истото може да се закачи на самолепливиот силиконски држач.

Се што треба е убаво да го избришете ѕидот и да го залепите.

Со прекрасниот модерен и футуристички дизајн ќе се прилагоди во секој тоалет.

Комбинацијата на силикон со квалитетна пластика ја прави отпорна на сите хемикалии и високи температури. Едноставно кажано откога ќе ја набавите оваа четка ќе ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Производот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка каква да ви пратиме. Во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за 1 примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This