35

Држач за Мобилен и Таблет

100 ден

Ултра практичен држач за мобилен или помал таблет

На залиха

Опис

Едноставен но исклучително практичен држач за мобилен или помал таблет.

Користете го вашиот таблет и мобилен без употреба на раце, идеално при работа, готвење, чистење, или било каква друга активност..

Овој едноставен, но револуционарен држач ќе го користите повторно и повторно…

Благодарение на приспособливиот дизајн држачот може да го наместите во 2 позиции во зависност од вашето видно поле.

Производот е достапен во повеќе бои, доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква боја да ви пратиме (во зависност од достапноста). Во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

ДИМЕНЗИИ:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This