10

Држач за Мобилен на Волан

(1 оценка од муштерија)

180 ден

Универзален држач за мобилни телефони кој се поставува на автомобилски волан.

На залиха

Опис

Ова е иновативен универзален држач за мобилен телефон, кој може да го поставите на воланот во вашиот автомобил.

Исклучително лесно се поставува, идеално за користење навигација и зборување додека возите.

Држачот е прилагодлив и приспособлив и ги одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината.

 

Производот доаѓа во трговско пакување идеално за подарок.

1 коментар за Држач за Мобилен на Волан

  1. Aleksandar

    za telefoni pod 6″

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This