10 %
Заштеда 20 ден

Држач за Мобилен на Волан

200 ден 180 ден

Универзален држач за мобилни телефони кој се поставува на автомобилски волан.

Опис

Ова е иновативен универзален држач за мобилен телефон, кој може да го поставите на воланот во вашиот автомобил.

Исклучително лесно се поставува, идеално за користење навигација и зборување додека возите.

Држачот е прилагодлив и приспособлив и ги одговара на сите смартфони без разлика на моделот и големината.

 

Производот доаѓа во трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×