35

Држач – Самолеплив Џеб

150 ден

Ултра практичен самолеплив џеб за мобилни и аксесоари.

На залиха

Опис

Исклучително практичен самолеплив џеб за вашите есенцијални аксесоари, како телефонот, клучевите, паричникот, итн….

Може да го поставите буквално каде сакате и најмногу ви одговара во вашиот автомобил, а исто може да го залепите и дома или на работа на мебелот прозорците, вратите, итн…

 

Изработен е од пластика со еластична мрежа, има вградено јаки налепници кои држат многу цврсто.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This