50

Депилатор со Пружина

175 ден

Иновативен депилатор со иноксна пружина.

На залиха

Опис

Иновативен депилатор – отстранувач за влакна на лице иноксна пружина, со беспрекорен дизајн и функционалност кој ќе го користите повторно и повторно.

Овој депилатор брзо и лесно ги отстранува влакната без да ја иритира кожата. Практичен ергономски, едноставен, исклучително лесен за користење. Се што треба е да го оптегнете врз влакната и да го испуштите, резултатите се видливи веднаш.

Покрај на лицето може да го користите и рацете и на нозете.

 

Секој од нас мора да се справи со несаканите влакна понекогаш. А посетувањето салон може да биде несоодветно и скапо да ве чини. Но, со овој практичен производ, отстранувањето на влакната е едноставно, лесно, брзо и долготрајно.

Со стил и приспособливост, ова е производ што ќе го користите повторно и повторно. Модерен е и мал така што можете да го носите насекаде.

 

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Резултати видливи веднаш
 • Не ја иритира кожата и не ги згуснува и потемнува влакната
 • Брзо и лесно ги отстранува валкната
 • Исклучително лесен за употреба
 • Рачката е од високо квалитетна АБС пластика
 • Пружината е од нерѓосувачки челик – Инокс
 • Дерматолошки е одобрен
 • Влакната нема брзо да пораснат
 • Компактен, елегантен и дискретен
 • Вистинска вредност за парите
 • Лесен за употреба и нежен како пердув
 • Покрај жени може да го користат и мажи
 • Може да го користете секој ден

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This