10

Џогер за Стакло со Прскалка и Крпа

315 ден

Џогер за чистење на стакло со пумпа за прскање и микрофибер крпа.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен Џогер за чистење на стаклени површини со вградена пумпа и микрофибер крпа.

Прекрасен ергономски дизјан, убаво лежи во рака и е многу лесна за користење.

Покрај стакло може да чистите плочки и други  рамни површини.

Самата рачка е дизајнирана како комора во која стои средството за чистње, а системот со пумпа за прскање има различни режими на прскање.

Со гумениот дел на џогерот убаво ќе го избришете средството, а со делот со крпата убаво ќе ја избришете и површината, може да се користи и за влажно и за суво чистење.

Мулти наменска алатка која ќе ви заштеди време и пари, може да ја користите дома, во канцеларија, а може да си чувате една и во автомобилот.

Џогерот е достапен во 3 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This