15

Џогер за Стакло со Прскалка и Крпа

340 ден

Џогер за чистење на стакло со пумпа за прскање гума и микрофибер крпа.

На залиха

Опис

Исклучително практичен Џогер за чистење на стаклени површини со вградена пумпа, микрофибер крпа и гума за финиш.

Покрај стакло може да чистите плочки и други рамни површини.

Прекрасен ергономски дизјан, убаво лежи во рака и е многу лесна за користење.

Самата рачка е дизајнирана како комора во која стои средството за чистње.

Со гумениот дел на џогерот убаво ќе го избришете средството, а со делот со крпата убаво ќе ја избришете и површината, може да се користи и за влажно и за суво чистење.

Мулти наменска алатка која ќе ви заштеди време и пари, може да ја користите дома, во канцеларија, а може да си чувате една и во автомобилот.

Џогерот е со идеални ергономски димензии, а изработен од високо квалитетни материјали, совршен баланс помеѓу АБС и ПП пластика, микрофибер, алуминиум и гума.

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување во боја, идеално за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This